محصولات

لوتوس/
محصولات

تجهیزات میکرو فبریکیشن

product img

کوره اکسیداسیون و نفوذ

از این دستگاه برای رشد اکسید سیلیکون روی سطح ویفر سیلیکون و نفوذ ناخالصی به درون آن استفاده می شود.

product img

دستگاه لیتوگرافی ماسک الاینر

این دستگاه برای ایجاد نقش های مورد نیاز برای تولید قطعات بر روی سطح ویفر سیلیکون استفاده می شود. عملکرد این دستگاه تا حدودی مشابه دستگاه عکاسی می باشد.

product img

دستگاه زدایش عمودی عمیق با یون فعال

از این دستگاه برای برداشتن لایه های نانو متری تا میکرومتری از روی سطح سیلیکون استفاده می شود.

product img

اسپاترینگ

اسپاترینگ یکی از روش های لایه نشانی فیزیکی است که در آن از پلاسمای گازی برای لایه نشانی استفاده می شود.

product img

دستگاه تبخیر حرارتی PVD

از دستگاه تبخیر حرارتی برای لایه نشانی یکنواخت فلزات به صورت یکنواخت روی سطوح مختلف استفاده می شود.

تجهیزات میکرو فبریکیشن در ساخت قطعات در مقیاس کوچک استفاده می شود. این شامل ابزارهایی مانند سیستم های فتولیتوگرافی برای انتقال الگو، تجهیزات لایه نشانی و ابزار اچینگ برایلایه برداری می باشد. این ماشین ها بسیار دقیق هستند و در محیطکلین روم کار می کنند. تجهیزات میکرو فبریکیشن نقش مهمی در تولید دستگاه های میکروالکترونیک، حسگرها، MEMS (سیستم های میکرو الکترومکانیکی) و سایر فناوری های پیشرفته ایفا می کنند.

سنسورهای میکرو و نانویی

product img

تیپ میکروسکوپ نیروی اتمی

این قطعه جز اصلی و مصرفی دستگاه میکروسکوپ نیروی اتمی می باشد و از سه قسمت بدنه، تیرک و نوک تشکیل شده است.

سنسورهای میکرو و نانویی قطعات کوچکی هستند که برای تشخیص و اندازه‌گیری خواص فیزیکییا شیمیایی مانند دما، فشار، رطوبت و غلظت گاز در مقیاس میکرو استفاده می‌شوند. این حسگرها به گونه ای طراحی شده اند که بسیار حساس، دقیق و کوچک هستند و برای طیف وسیعی از کاربردها در صنایعی مانند مراقبت های بهداشتی، خودروسازی، هوافضا و نظارت بر محیط زیست مناسب هستند. میکروسنسورها اغلب با میکروالکترونیک و اجزای پردازش سیگنال ادغام می شوند تا داده های بلادرنگ را ارائه دهند و سیستم هایهوش مصنوعی و دستگاه های IoT (اینترنت اشیا) را فعال کنند.

محصولات پزشکی

product img

میکرونیدل

پچ های میکرونیدل نوعی سامانه دارورسانی پوستی غیر تهاجمی و کارآمد هستندکه رهایش آهسته ي دارو را فراهم کرده و دارو را به محل هدف میرساند و دارای دو کاربرد اصلی زیبایی و دارورسانی هستند.

ابزارها و پچ های پزشکی فناوری های نوآورانه ای هستند که در زمینه های مراقبت های بهداشتی، بیوتکنولوژی و تحقیقات استفاده می شوند. پچ هایپزشکی، تکه‌ها یا فیلم‌هایخاصی هستند که برایانتقال عوامل درمانی، مانند داروها یا پروتئین‌ها، طراحی شده‌اند و مستقیماً از طریق پوست یا سایر بافت ها به بدن می رسد. این پچ ها می توانند آزادسازی کنترل شده داروها را فراهم کنند، انطباق بیمار را بهبود بخشند و درمان هدفمندی را برای شرایط مختلف پزشکی ارائه دهند. پچ های بیولوژیکی معمولاً در دارورسانی از طریق پوست، ترمیم زخم و کاربردهای مهندسی بافت استفاده می شوند.

هوش مصنوعی (AI)

هوش مصنوعی (AI) به شبیه سازی فرآیندهای هوش انسانی توسط ماشین ها، به ویژه سیستم های کامپیوتری اشاره دارد. فناوری‌های هوش مصنوعی ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا کارهایی را انجام دهند که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند، مانند یادگیری، استدلال، حل مسئله، ادراک و تصمیم‌گیری. سیستم‌های هوش مصنوعی می‌توانند داده‌ها را تجزیه و تحلیل کنند، الگوها را تشخیص دهند، با اطلاعات جدید تطبیق دهند و بر اساس تحلیل‌های خود پیش‌بینییا توصیه‌هایی ارائه کنند. هوش مصنوعی در طیف گسترده ای از برنامه ها، از جمله پردازش زبان طبیعی، تشخیص تصویر و گفتار، وسایل نقلیه خودران، تشخیص مراقبت های بهداشتی و تجارت مالی استفاده می شود.

بالا